Inwestuj w ludzi, to ważne

Inwestuj w ludzi, to ważne

Inwestujesz w nowoczesne sprzęty, wynajmujesz piękny lokal, nie oszczędzasz na imprezach firmowych. A inwestujesz w ludzi? Zgrany zespół, dobrze wyszkolony przyniesie Ci duże pieniądze, a także zagwarantuje szybki sukces.

Jak więc dopierać ludzi, aby nie było mowy o pomyłce? Aby po czasie nie okazało się, że zatrudniłeś złe osoby na złe stanowiska? Odpowiedzią się HR. Warto stworzyć taką komórkę we własnej firmie – osoby odpowiedzialne za HR pomogą Ci inwestować w ludzi.

HR-owiec to nie zwykła kadrowa, która oglądając CV przyjmowała do pracy, zapełniała luki w kadrach. HR-owiec zarządza całym zespołem, zajmuje się pracownikiem od chwili obejrzenia jego CV.

Osoba odpowiedzialna przeprowadza cały proces rekrutacji i tym samym stara się wybrać jak najlepszą osobę na dane miejsce – przeprowadza testy, rozmowy w jeżyku obcym i sprawdza inne niezbędne do pracy umiejętności. Kiedy ktoś marnuje się na danym stanowisku, HR-owiec sugeruje przełożonemu awans.

Gdy zauważa, że ktoś nadaje się do innej pracy, sugeruje zmianę stanowiska. Tworzy szkolenia i motywuje ludzi do działania.

filmy promocyjne szczecin obsługujemy projekty obcojęzyczne obsługa projektów obcojęzycznych obsługujemy projekty

Tworzy okresowe oceny pracownicze, dzięki którym pracownicy wiedzą co robią dobrze, a co źle.

www.dieselcenter.pl
Back To Top