Dajmy sobie szansę

Dajmy sobie szansę

Wspomniany przed momentem przykład jest dowodem na to, że zawieranie znajomości przez Internet i ciągłe pozostawanie w kontakcie właśnie za jego pośrednictwem, posiada dwie strony medalu. Dlatego bardzo ważne jest wyważenie tych dwóch przeciwstawnych kwestii tworzenia relacji międzyludzkich.

Z jednej strony wiele przemawia za tym, aby korzystać z udogodnień komunikacyjnych związanych z nowymi technologiami, jednak z drugiej strony warto by było pozostać przy pielęgnowaniu przyjaźni poprzez bezpośredni kontakt z drugą osobą. Wobec tego trudno wyznaczyć granicę, jeżeli w ogóle takowa istnieje, poza tym współczesne społeczeństwo tak bardzo zakotwiczone jest w wirtualnym życiu, że trudno by było je teraz odciągnąć z tego świata.

Niemniej jednak zawsze warto próbować, ale przede wszystkim stwarzać dzieciom wzory, oraz możliwości do pogłębiania więzi między rówieśnikami. Jest tyle możliwości, które bez trudu możemy wykorzystać, aby umożliwić dzieciom wspólną zabawę, poprzez którą mogą odkryć zalety bezpośrednich relacji.
Sprawdź rowerek biegowy dla dzieci!

Back To Top